Приключи Проект „Детска площадка в с.Големо Малово“
Четвъртък, 08 Януари 2015 11:10

IMG 2114 Приключи Проект „Детска площадка в с.Големо Малово“ в изпълнение на Договор №9420/28.05.2014г. сключен между община Драгоман и Предприятието за управление на дейностите по опазване на околната среда в рамките на националната кампания „За чиста околна среда 2014г.“. В централната част на с.Големо Малово, пред кметството в съществуващата паркова площ бе изградена детска площадка и кът за отдих. Децата могат да се люлеят, пързалят, катерят, общуват и играят занимателни игри в една спокойна, тиха обстановка.

Проект „Детска площадка в с.Големо Малово“ е в унисон с целите и амбициите на ръководството на община Драгоман за обновяване, благоустрояване и превръщане на центъра на населеното място в прекрасен цветен кът за отмора.

Последно променен на Четвъртък, 08 Януари 2015 11:12