О Б Я В А

ДО

МЕСТНАТА ОБЩНОСТ

НА ОБЩИНА ДРАГОМАН

На основание чл.140, ал.4 от Закона за публичните финанси и чл.44, ал.4 от Наредба за условията и реда за съставяне на бюджетната прогноза за местните дейности за следващите три години, за съставяне, приемане, изпълнение и отчитане на бюджета на община Драгоман, каня местната общност на публично обсъждане на Отчета на бюджета на община Драгоман за 2014 година, което ще се проведе на 09.09.2015 г. от 10:00 часа в заседателната зала на Община Драгоман.

Желаещите да се запознаят предварително с отчета могат да го извършат всеки работен ден от 08:00 ч. до 17:00 ч. в стая №5 на Община Драгоман.

Публичното обсъждане ще се проведе при следния дневен ред:

1. 1.Отчет по приходната част на бюджета на Община Драгоман за 2014г.
  2. 2.Изпълнение на разходната част на бюджета заг.
  3. 3.Състояние на общинския дълг за 2014 г.
  4. 4.Просрочени вземания и задължения.
  5. 5.Изпълнение на извънбюджетните сметки и фондове за 2014 г.

Правилата за участие в публичното обсъждане на бюджета за 2014 г. са публикувани в Приложение №1 към чл.44, ал.4 от  Наредба за условията е реда за съставяне на бюджетната прогноза за местните дейности за следващите три години, за съставяне, приемане, изпълнение и отчитане на бюджета на община Драгоман.

ВЕНЦИСЛАВ ДИМИТРОВ

Председател на ОбС Драгоман