ОБЯВА
Петък, 22 Януари 2016 12:50

Logo agenciq

УДЛЪЖАВА СЕ ПРИЕМЪТ НА ДОКУМЕНТИ ДО 28.01.2016г. ВКЛЮЧИТЕЛНО!

Община Драгоман обявява прием на заявления от медицински специалисти, които желаят да бъдат наети по Проект „Нови възможности за грижа“

Уведомяваме Ви, че от 22.01.2016г. до 26.01.2016г. включително ще се приемат заявления от кандидати за медицински специалисти по Проект „Нови възможности за грижа“. Ще бъдат наемани лица с професионална квалификация „Медицинска сестра“ или „Медицински фелдшер“, които могат да извършват професионални дейности, определени в Наредба №1 от 08.02.2011г. и попадат в обхвата на дейностите по проекта, свързани с осигуряване на достъп до здравни услуги.
Основните задължения на медицинският специалист по проект „Нови възможности за грижа:
- Поддържане на връзка с личния лекар на потребителя;
- Предоставяне на съвети за хигиена и хранене;
- Консултиране за хигиена и предпазване от развитието на декубитуси при рискови за това пациенти;
- Измерване на витални показатели (кръвно налягане, пулс, телесна температура);
- Други допустими дейности, съгласно Наредба 1 от 2011 г.;

Приложения:

Прием на документи: от 22.01.2016г. до 26.01.2016г. в стая №14 на сградата на община Драгоман;
Лице за контакти: Катя Славейкова