Обществено обсъждане на бюджет 2017
Сряда, 30 Ноември 2016 14:28

Днес, 30 ноември, от 10.00 ч в заседателната зала на общината протече общественото обсъждане на проекто-бюджет 2017 за община Драгоман.

Обсъждането на бюджет 2017 г. стартира още от самото начало на месец ноември. По идея на кмета на община Драгоман г-н Андрей Иванов бяха проведени редица срещи, на които различни представители на обществения, политически и икономически живот в общината дадоха своите мнения и предложения, най-вече в частта „Капиталова програма“. Най-значимо в това отношение бе организираното на 22 ноември в заседателната зала на общината приятелско събеседване по задачите и приоритетите на Бюджет 2017 с директорите на предприятия, ръководителите на обществени институции, МВР и Гранична полиция, училище и детски заведения, където и най-ясно се очертаха параметрите на капиталовите разходи и идеите за инвестиции.

Бюджет 2017 ще бъде внесен за обсъждане и гласуване в ОбС Драгоман през м. февруари 2017  г.

p.s. Снимките са от проведената среща на 22 ноември 2016 г.

БЮДЖЕТ