ЗАСЕДАНИЕ НА МЕСТНАТА КОМИСИЯ ЗА БОРБА СРЕЩУ ПРОТИВООБЩЕСТВЕНИТЕ ПРОЯВИ НА МАЛОЛЕТНИ И НЕПЪЛНОЛЕТНИ ГР. ДРАГОМАН
Понеделник, 16 Януари 2017 11:13
1
  На 12 януари 2017 г. Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни в община Драгоман проведе своето редовно първо заседание за новата 2017 година при следния ДНЕВЕН РЕД:
  1. 1.Отчет за дейността наМКБППМН – Драгоманза 2016 г.
  2. 2.Програма  за работа наМКБППМН – Драгоманза 2017 г.
  3. 3.Утвърждаване броя и състава на обществените възпитатели и техните възнаграждения за 2017 г.
  4. 4.Други

Официални гости на събитието бяха г-н Андрей Иванов – кмет на община Драгоман, представители на социални институции и услуги, МВР и др.
Заседанието бе редовно, присъстваха пълен брой членове, имаше кворум за провеждане на годишния отчет, след което заседанието  бе открито от г-жа Лидия  Банкова – Найденова - председател на МКБППМН и заместник-кмет на община Драгоман.