Карта за разделно сметосъбиране

Футболният отбор на община Драгоман завоюва най - желаната награда от турнира „FOOTBall for ALL“
Вторник, 04 Юли 2017 07:19

1

Детският футболен отбор на община Драгоман, под ръководството на Николай Зарков и Мартин Зафиров, се завърна с приза за „Феърплей“ от тридневния  спортен турнир „FOOTBall for ALL”  провел се в гр. Балчик, част от Национална кампания „АЗ СЪМ ТУК И МОГА ДА ТИ БЪДА ПРИЯТЕЛ“ на СОНИК СТАРТ. Детският футболен турнир (12-14 год.) се проведе на стадион „Градски“ – Балчик. Освен с футболните си умения, ентусиазъм и отдаденост, децата от община Драгоман се доказаха като достоен и честен противник.

Това незабравимо изживяване за малките футболисти, се превърна в реалност благодарение на финансовата подкрепата на Община Драгоман.