Големият победител в конкурса "Най-красива коледна украса"
Петък, 12 Януари 2018 15:21

На 13.12.2017 г. община Драгоман обяви конкурс за „Най-красива коледна украса“, чиято цел беше да отличим Вашето творческо въображение, оригиналност, оформление и атрактивност. В конкурса взеха участие жители от цялата община, които със своите забележителни идеи за светлинен декор впечатлиха журито.  Единодушно, обаче, беше взето решението тазгодишната награда да бъде връчена на Петър и Мария Георгиеви от гр. Драгоман.

Днес те получиха своята награда от г-н Андрей Иванов – кмет на община Драгоман, която включваше сертификат за участие, подаръци на коледно-новогодишна тематика и рекламни материали от Общинска администрация. Победителите благодариха на г-н Иванов и споделиха, че биха желали догодина да има повече участници, които да разпръснат коледния дух и емоция чрез светлинните декори на домовете си.
           Честита награда, сем. Георгиеви!