Община Драгоман - член на платформата iLoveBulgaria
Вторник, 11 Декември 2018 11:44
iLoveBulgaria e новата интерактивна платформа на България, предоставяща информация както за забележителностите на държавата, така и за специалните предложения на местните фирми. Мобилното приложение iLoveBulgaria предлага на гражданите и туристите неповторимо клиентско преживяване посредством атрактивни оферти и разнообразни програми за лоялност.
iLoveBulgaria е част от международната платформа iLove, разработена в Англия, ползваща най-модерните технологии и концепции в маркетинга и електронната търговия. Това иновативно решение обединява усилията на Министерство на туризма, общините, фирмите, гражданите и туристите, с цел подобряване качеството на предлаганите услуги.
Очаквайте скоро забележителностите на Община Драгоман в мобилното приложение iLoveBulgaria.

48336099 1204515693048821 3584521156247420928 n (1)