НАРЕДБА за изменение и допълнение на Наредбата за условията и реда за съставяне на бюджетната прогноза за местните дейности за следващите три години, за съставяне, приемане, изпълнение и отчитане на бюджета на Община Драгоман
Сряда, 19 Февруари 2020 14:53
На заинтересованите лица се предоставя в 30-дневен срок, считан от датата на публикуване  Проект на Наредба за изменение и допълнение на Наредбата за условията и реда за съставяне на бюджетна прогноза за местните дейности за следващите три години, за съставяне, приемане, изпълнение и отчитане на бюджета на Община Драгоман. Предложения могат да бъдат депозирани в деловодството на Община Драгоман, както и на следния електронен адрес: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.
Дата на откриване: 19.02.2020 г.
Целева група: Всички заинтересовани
Сфера на действие: Община Драгоман
Дата на приключване: 19.03.2020 г.

1. Мотиви
  2. Проект на Наредба за изменението и допълнението на Наредбата за условията и реда за съставяне на бюджетна прогноза за местните дейности за следващите три години, за съставяне, приемане, изпълнение и отчитане на бюджета на Община Драгоман