Карта за разделно сметосъбиране

„МИСИЯ БУДИТЕЛ“ – КОНКУРС ЗА РИСУНКА И ЕСЕ
Понеделник, 21 Декември 2020 08:49

1

И тази година се проведе конкурса за рисунка и есе „Мисия Будител“ – 2020, организиран от Областна администрация на Софийска област. Учениците от I-ви до IV-ти клас на СУ „Христо Ботев“ гр. Драгоман, участваха с рисунки. Отличен с най-добра рисунка е Петър Иванов от III-ти клас, а директора на училището получи приз и грамота на областния управител за училища, представили се отлично в конкурса „Мисия Будител“ – 2020. Поради въведените противоепидемични мерки, във връзка с разпространението на COVID-19, церемонията по връчването на наградите в Областна администрация на Софийска област беше отменена. Отличените получиха своите награди лично от Заместник областен управител на Софийска област – г-н Николай Борисов.

2

3