Съобщение
Понеделник, 14 Юни 2021 09:33

IMG 7227

На 10.06.2021г. в Заседателната зала на община Драгоман бе проведено заседание на Мултидисциплинарния екип по социалните въпроси относно проблеми и бъдещо развитие на резидентната услуга Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания Драгоман. Участие взеха Йордан Новков – директор на Д „СП“ Сливница и представители на отдел „Закрила на детето“, представители на РУ на МВР Сливница , Стоян Стоянов – директор на СУ „Христо Ботев“, управителят на фирма „Соник Старт“ Иван Иванов и негови колеги, ръководители на услугата в Драгоман, както и представители на общинска администрация. След дългия период на карантина и прилагане на противоепидемични мерки, тази осъществена междуинституциална среща бе належаща и от важно значение, като направените констатации и приети решения ще съдействат за качествено ново ниво на развитие на социалната услуга за деца.

IMG 7229

IMG 7232