ЗАПОВЕД № РД-15-625/27.07.2021
Вторник, 27 Юли 2021 10:57
З А П О В Е Д
№ РД-15-625
гр. Драгоман, 27.07.2021 г.
На основание чл. 44, ал. 2 от ЗМСМА, във връзка с чл. 65 от ЗЗБ и зачестилите случай на прекъснати кабели и възникнали аварии свързани с електроразпределението и водоподаването на територията на община Драгоман
НАРЕЖДАМ:
Всички земеделски производители осъществяващи своята дейност на територията на община Драгоман да работят с изключително внимание в полските терени, като опазват и не допускат компрометиране на кабели и съоръжения свързани с електрозахранването и водоподаването на територията на общината.
При възникнали аварии вследствие експлоатацията на техниката незабавно да уведомят отговорните институции и да съдействат за своевременното отстраняване на проблема.
Контрол по изпълнение на заповедта да се осъществява от Общински инспекторат- Драгоман и кметските наместници по населени места.
Заповедта да се оповести публично на официалния сайт на община Драгоман и да се предостави на кметските наместници за сведение.

АНДРЕЙ ИВАНОВ
КМЕТ НА ОБЩИНА ДРАГОМАН