Съобщение
Петък, 13 Август 2021 15:19

УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

Информираме Ви, че предстоят ремонтни дейности по тротоарната настилка на ул. Христо Ботев, гр. Драгоман във връзка с изпълнението на проект «Реконструкция и/или рехабилитация на ул. Христо Ботев в гр. Драгоман, включително съоръженията и  принадлежностите към нея»

Съгласно чл. 38 от  Наредба №1 за обществения ред, поддържане на чистотата и опазване общинските имоти на територията на община Драгоман -  в сила от 01.12.2018г. е забранен престоя и паркирането на годни МПС, както и домуването на стари - негодни МПС на тротоари, алеи и зелени площи без за това да е заплатена таксата, предвидена по чл.23 ал.6 т.1.4 от Наредба № 3 на ОбС -Драгоман.

Моля, да освободите тротоарите, за да може фирмата –строител да извършва своята дейност.

ИНСПЕКТОРАТ- ОБЩИНА ДРАГОМАН