Карта за разделно сметосъбиране

ПРОЕКТ НА НАРЕДБА ЗА РЕГИСТРАЦИЯ, ОТЧЕТ, КОНТРОЛ И ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДВИЖЕНИЕТО НА ПЪТНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА ТЕГЛЕНИ ОТ ЖИВОТИНСКА ТЯГА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА ДРАГОМАН
Четвъртък, 18 Май 2023 15:05

Съгласно чл. 26, ал. 3 и ал. 4 от Закона за нормативните актове, в законоустановения срок от 30 дни, община Драгоман чрез настоящото публикуване за обществена консултация предоставя възможност на заинтересованите лица да направят своите предложения и становища по проекта на Наредба за регистрация, отчет, контрол и организация на движението на пътни превозни средства теглени от животинска тяга на територията на община Драгоман на е-mаil адрес: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове. или в деловодството на община Драгоман, на адрес: гр. Драгоман, ул. „Захари Стоянов” № 26.

Дата на откриване:18.05.2023 г.

Целева група:Всички заинтересовани

Сфера на действие:Община Драгоман

Дата на приключване:16.06.2023 г.

ПРОЕКТ НА НАРЕДБА

МОТИВИ