Навигация

!

Банер

Е - правителство

Банер

Междусистемна газова връзка България-Сърбия

Банер

ОИЦ

Банер

Търсене

Избори

Банер

!

Банер

FreeWiFi Zone

Банер

Карта за разделно сметосъбиране

Банер

Преброяване 2021

Банер

Калкулатор данък МПС

Банер

Посетители

В момента има 118 посетителя в сайта

IloveBulgaria

Банер

Времето

Транспорт

АВТОБУСНО РАЗПИСАНИЕ

ФИРМА „ЕДЕЛВАЙС“

/изпълнява се целогодишно/

СОФИЯ – СЛИВНИЦА - ДРАГОМАН

 

Час на тръгване от София Север

 

Час на тръгване от гр. Сливница

 

Час на пристигане в гр. Драгоман

07:15

07:53

08:08

 

 

ДРАГОМАН- СЛИВНИЦА – СОФИЯ

 

Час на тръгване от гр. Драгоман

 

Час на тръгване от гр. Сливница

Час на пристигане в София Север

06:20

 

06:33

07:13

 

СОФИЯ – СЛИВНИЦА - ДРАГОМАН – ГАБЕР

 

Час на тръгване от София Север

Час на тръгване от гр. Сливница

Час на тръгване от гр. Драгоман

Час на пристигане в с. Габер

13:40

 

14:18

14:33

14:42

18:00

 

18:38

18:53

19:05

 

ГАБЕР- ДРАГОМАН - СЛИВНИЦА – СОФИЯ

Час на тръгване от с. Габер

Час на тръгване от гр. Драгоман

Час на тръгване от гр. Сливница

Час на пристигане в София Север

11:35

11:42

11:57

12:37

16:25

16:32

16:50

17:30

 

 


АВТОБУСНО РАЗПИСАНИЕ

 

 

Ф-МА „СЕТА“

 

/изпълнява се целогодишно/

 

 

 

СОФИЯ-ДРАГОМАН-ГАБЕР

 

ТРЪГВА

 

ПРИСТИГА

София "Север"

Драгоман

Габер

6:05

7:00

7:10

8:30

9:30

9:40

16:00

17:00

17:10

 

 

 

ГАБЕР – ДРАГОМАН – СОФИЯ

 

ТРЪГВА

 

ПРИСТИГА

Габер

Драгоман

София "Север"

7:20

7:30

8:30

9:50

10:00

11:00

17:10

17:20

18:20

 

 

Общинска транспортна схема от 08.03.2021г. 

 

ГР. ДРАГОМАН – С. ЧОРУЛ – С. ГАБЕР – С. ВЛАДИСЛАВЦИ – С. НЕСЛА – С. КРУША – С. ГРЪЛСКА ПАДИНА – С. ГОРНО СЕЛО И ОБРАТНО - изпълнява се всеки понеделник, с часове на тръгване:

 

  • 08:40 от град Драгоман, 09:35 от с. Горно село
  • 17:00 от град Драгоман, 17:55 от с. Горно село

 

 

 

ГР. ДРАГОМАН - СП. КАЛОТИНА – С. КАЛОТИНА – С. БЕРЕНДЕ ИЗВОР И ОБРАТНО – изпълнява се всеки вторник  с часове на тръгване:

 

  • 08:40 от град Драгоман, 09:15 от с. Беренде извор
  • 17:00 от град Драгоман, 17:35 от с. Беренде извор

 

 

 

ГР. ДРАГОМАН – УМЛЯК – С. ДРАГОИЛ И ОБРАТНО - изпълнява се всяка сряда, с часове на тръгване:

 

  • 08:40 от град Драгоман, 09:15 от с. Драгоил
  • 17:00 от град Драгоман, 17:20 от с. Драгоил

 

 

 

ДРАГОМАН – ЛЕТНИЦА – ПРЕКРЪСТЕ И ОБРАТНО – изпълнява се всяка сряда, с часове на тръгване:

 

  • 08:40 от град Драгоман, 09:00 от с. Прекръсте
  • 17:00 от град Драгоман, 17:20 от с. Прекръсте

 

 

 

ГР. ДРАГОМАН – С. ЧОРУЛ – С. ГАБЕР – С. ВЛАДИСЛАВЦИ – С. НЕСЛА – С. ВИШАН – С. ДОЛНО НОВО СЕЛО И ОБРАТНО изпълнява се всеки четвъртък, с часове на тръгване:

 

  • 08:40 от град Драгоман, 09:30 от с. Долно ново село
  • 17:00 от град Драгоман, 17:50 от с. Долно ново село

 


 

ДРАГОМАН – ГАБЕР – ЧЕКАНЕЦ – НАЧЕВО – ЯЛБОТИНА – ЦАЦАРОВЦИ И ОБРАТНО  - изпълнява се всеки вторник, с часове на тръгване:

  • 08:40 от град Драгоман, 09:40 от с. Цацаровци
  • 17:05 от град Драгоман, 18:00 от с. Цацаровци

 

ДРАГОМАН – ГОЛЕМО МАЛОВО – РАЯНОВЦИ – МАЛО МАЛОВО – ВАСИЛОВЦИ – ЦРЪКЛЕВЦИ И ОБРАТНО изпълнява се всеки петък, с часове на тръгване:

  • 08:40 от град Драгоман, 09:10 от с. Цръклевци
  • 17:05 от град Драгоман, 17:40 от с. Цръклевци

 

 


  •  Разписание на железопътния транспорт може да намерите ТУК  


Последно променен на Петък, 12 Януари 2024 10:48
 
Назад