Карта за разделно сметосъбиране

ПРОВЕДЕНО ОБСЪЖДАНЕ НА ОБЩИНСКО НИВО НА АНАЛИЗ НА ПОТРЕБНОСТИТЕ НА НАЦИОНАЛНО НИВО ОТ СОЦИАЛНИ И ИНТЕГРИРАНИ ЗДРАВНО-СОЦИАЛНИ УСЛУГИ, КОИТО СЕ ФИНАНСИРАТ ИЗЦЯЛО ИЛИ ЧАСТИЧНО ОТ ДЪРЖАВНИЯ БЮДЖЕТ И ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НАЦИОНАЛНА КАРТА НА СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
Вторник, 24 Октомври 2023 12:23

В изпълнение на чл.49, ал.2 от Наредбата за планиране на социалните услуги в сградата на община Драгоман се проведе обществено обсъждане на общинско ниво на Анализ на потребностите на национално ниво от социални и интегрирани здравно-социални услуги, които се финансират изцяло или частично от държавния бюджет и Предложение за Национална карта на социалните услуги. На срещата присъстваха представители на социалните услуги, действащи на територията на община Драгоман, на Дирекция „Социално подпомагане“ гр. Сливница, на Съвета по въпросите на социалните услуги и Екипа за подпомагане процеса по провеждане на обсъждането.