Карта за разделно сметосъбиране

„МИСИЯ БУДИТЕЛ 2023 г.“ – КОНКУРС ЗА РИСУНКА И ЕСЕ
Сряда, 22 Ноември 2023 16:32

1

Днес, 22.11.2023 г., в Областна администрация на Софийска област се състоя официална церемония по награждаването на отличените ученици, взели участие с рисунки и есета в конкурса „Мисия Будител 2023 г“. Учениците от I-ви до IV-ти клас на СУ „Христо Ботев“ гр. Драгоман, участваха с рисунки, а учениците от V-ти до IX-ти клас взеха участие с есета. Отличените деца от нашето училище бяха: Стефан Ризов с първо място за есе в категорията V-VII клас, Виктория Давидкова с поощрителна награда в същата категория и Весела Емилова с поощрителна награда в категорията за есе VIII-IX клас. Наградите раздаваха г-н Юлиян Леков – Областен управител на Софийска област, както и г-жа Петя Александрова – поетеса и Председател на журито, оценяващо постъпилите есета в конкурса.

2

4