Карта за разделно сметосъбиране

НАРЕДБА ЗА ИЗМЕНЕНИЕ И ДОПЪЛНЕНИЕ НА НАРЕДБА ЗА ИЗМЕНЕНИЕ И ДОПЪЛНЕНИЕ НА НАРЕДБА ЗА ВЪТРЕШНИЯ РЕД И ПРАВИЛАТА ЗА ПОЛЗВАНЕ НА ОБЩИНСКА СПОРТНА ЗАЛА В ГР. ДРАГОМАН
Петък, 05 Януари 2024 09:49
Съгласно чл. 26, ал. 4 от Закона за нормативните актове, в законоустановения срок от 14 дни, община Драгоман чрез настоящото публикуване за обществена консултация предоставя възможност на заинтересованите лица да направят своите предложения и становища по проекта за изменение и допълнение на Наредба за вътрешния ред и правилата на ползване на спортна зала в гр. Драгоман на е-mаil адрес: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове. или в деловодството на община Драгоман, на адрес: гр. Драгоман, ул. „Захари Стоянов” № 26, Център за административно обслужване.

Дата на откриване: 03.01.2024 г.

Целева група: Всички заинтересовани

Сфера на действие: Община Драгоман

Дата на приключване: 17.01.2024 г.

Проект на наредба

Мотиви