Карта за разделно сметосъбиране

Турнир по футбол - 02.06.2013г.
Понеделник, 03 Юни 2013 11:01

P6020067 На 02.06.2013г. се проведе един от най-оспорваните турнири по футбол на малки врати в община Драгоман. Участие взеха отборите: Ботев, Гранична полиция, Чуковете, Хайдутите, Габер, Опълченците и Община Драгоман.

Младият отбор на Ботев съставен от юношите на отбора на Драгоман попадна в най-силната група А и въпреки това, че отбора беше съставен от момчета под 16 годишна възраст те се представиха достойно като те бяха отбора вкарал най-много и най-красиви голове.

В група Б срещите бяха много равностойни, до последната среща не се знаеше кои два отбора ще се класират.

За полуфинали се класираха отборите на Община Драгоман срещу Чуковете, които завършиха 4 на 1. Играха също и отборите на Гранична полиция срещу Опълченците, които завършиха с резултат 2 на 1 за Гранична полиция.

На финала се изправиха в един наистина оспорван двубой отборите на Община Драгоман и Гранична полиция, но в редовното време нито един от отборите неможа да вкара гол, за това се наложи срещата да се реши с дузпи, при които отбора на Община Драгоман спечели с 5 на 4.