Апел за създаване на домове за възрастни хора в Община Драгоман
Петък, 24 Март 2017 15:48

Sashka1

1

2

На 16.03.2017 година в Заседателната зала на Община Драгоман се проведе работна среща с доставчиците на социалната услуга – Социален асистент/Домашен помощник, по проект „Независим живот за гражданите на Драгоман” по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси”. Гост на работната среща беше г-н Андрей Иванов, кмет на Община Драгоман, който взе участие в беседването по належащите въпроси, относно приключването на проекта и даде възможност на хората, участващи по проекта, да зададат своите въпроси.
Работната среща протече в следния ред:

1. Представяне на специализирано транспортно средство по проекта и неговото въвеждане в експлоатация.
  2. Разговори, беседване и варианти за продължаване на проекта, като се взе в предвид застаряващото население в Община Драгоман.
  3. Мултимедия – репортаж на БНТ 2, относно нуждата от изграждането на домове за стари хора в общината.
Sashka2