Вторник, 07 Януари 2020 10:42
1. Кратко описание на длъжността:
Съставя поименните списъци за ремонт и строителство на общински обекти. Осъществява контрол по изпълнението и отчитането на обектите.

2. Изисквания към кандидатите за заемане на длъжността:

•      Висше образование, образователно-квалификационна степен „Бакалавър”;
  • Област на висшето образование – Строителство на сгради и съоръжения или строителство и архитектура .
  •     Професионален опит – 3 /три/ години
2.1. Допълнителни  изисквания и квалификации:

•      Познания в работата на общинска администрация
  •      Компютърни умения
  •      Отлично познаване на нормативната уредба, свързана с дейността по устройствено планиране, инвестиционно планиране и строителство; контрол на дейността по устройство на територията, кадастър и регулация, вкл. ЗМСМА, ЗУТ и др. специализирани законови нормативни актове.
3.  Необходими документи за кандидатстване:
  •  Заявление за  участие в подбора.
  •  Автобиография.
  •  Копия от документи за придобитата образователно-квалификационна степен и специалност.
  •  Копия от документите за придобита допълнителна квалификация.
  •  Копия  от документи   удостоверяващи продължителността на професионалния опит.
4. Място и срок за подаване на документите
Документите за участие в подбора се приемат всеки работен ден от 8.00 часа до 17.00 часа в сградата на община Драгоман, Област Софийска, ул. „Захари Стоянов” № 26,  ет. 1, гише „Деловодство и административно обслужване“  или на е-mail: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове. , в срок до 31.01.2020 г. При подаване на документите кандидатите се запознават с длъжностната характеристика на длъжността.

5. Лице за контакт: Марина Асенова, Секретар на община Драгоман, тел. 0879103398